ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Csatlakozz Megbízónk csapatához

pozícióba!

Jelen körülmények között szívesebben dolgoznál otthonról?
Kétségeid vannak, hogy a következő hónaptól miből lesz jövedelmed?

Online Értékesítőket / Értékesítőket keresünk pénzügyi termékek értékesítéséhez.
Rád váró feladatok:
  • a társaság pénzügyi megoldásainak értékesítése online és személyesen
  • ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek felkutatása, tárgyalások megszervezése és lebonyolítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • eredmény-, ügyfélorientált gondolkodásmód
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • értékesítési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • hatósági vizsga
Amit kínálnak:
  • egyedi, európai szintű juttatási rendszer
  • értékesítés indító támogatás: 1.800.000 Ft
  • jutalék forintban és euróban
  • negyedéves és éves bónuszok
  • rendszeres szakmai továbbképzések webinárium formájában
  • központ által előre egyeztetett ügyféltalálkozók a betanulási időszakban
  • az online értékesítés támogatása folyamatos ügyfélakciókkal
  • stabil multinacionális háttér
Munkavégzés helye:
  • rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a

Hasonló pozíciók

Bank, Biztosítás | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában. Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Bank, Biztosítás | Budapest

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója Corporate Finance üzletága keresi az alábbi pozícióba új kollégáját:

A hirdetés lejár 17 nap múlva