MŰSZAKI TERVEZŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk globális szinten vezető szerepet tölt be az innovatív zsaluzati megoldások- és a szerkezetépítéshez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások területén.
Tevékenységük továbbá kiterjed a legkülönfélébb állványozási megoldások szállítására is.

Műszaki Osztályuk részére

kollégát keresünk.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Zsaluzási- és állvány tervek készítése
  • Ajánlatok írása megadott feltételek szerint
  • Ajánlati, gyártási és kiviteli tervek készítése, aláírása
  • Anyaglisták készítése raktári készletek figyelembevételével
  • Műszaki tanácsadás, ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés
Szeretnék, ha rendelkeznél az alábbiakkal:
  • Felsőfokú építő vagy építészmérnök végzettség
  • 1-2 év tervezésben szerzett tapasztalat (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN FOGADJÁK!)
  • Statikai alapismeretek
  • AutoCAD ismeretek
  • Középfokú angol vagy német nyelvismeret
Juttatási csomag:
  • Piacképes alapbér
  • SZÉP kártya cafetéria
  • Éves bónusz
  • Szakmai továbbképzéseken, tréningeken, nemzetközi kiállításokon való részvétel
  • Előrelépési lehetőség, akár nemzetközi területen
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület

Munkaidő:
  • H-CS: 7:30 - 16:45
  • P: 7:30 - 14:15
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, a Jelentkezés gombra kattintva töltsd fel frissített önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most Budapestre kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 46 nap múlva