WEBSHOP ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország egyedülálló színvonalú villamossági áruháza azonnali munkakezdéssel keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • E-commerce specialista munkájának támogatása,
  • A webes rendelések adminisztrációjában való részvétel,
  • Webes rendelések összekészítése a raktárral együttműködve,
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel és a futárszolgálattal,
  • Adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása,
  • Szükség esetén az értékesítő kollégák támogatása a kiszolgálásban,
  • Az ellátott szakmai terület által meghatározott kapcsolattartási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • 1-3 éves tapasztalatod van értékesítői VAGY adminisztratív munkakörben,
  • Magabiztos MS Office használat,
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó készség.

Előnyök:

  • Villamossági területen szerzett tapasztalat - termékismeret,
  • Rendelkezel középfokú angol nyelvtudással,
  • Ms Access, Shoprenter programokat felhasználói szinten ismered,
  • Dolgoztál már Vectory vállalatirányítási rendszerben.

Juttatások:

  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz,
  • Versenyképes bérezéssel, béren kívüli juttatással, valamint negyedéves bónusszal jutalmazzuk a munkádat,
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat vagyunk, lelkes, közvetlen kollégákkal,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely vagyunk, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel,
  • Nálunk a pozitív visszajelzések a legfontosabbak.

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület VAGY Budaörs - amelyik Hozzád közelebb esik!

Munkarend: Havi keretben előre egyeztetve - a Vezetőséggel való megállapodás alapján.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális, több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő szerviz csapatuk értékesítési tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Szereted a pörgős munkahelyeket, ahol sokrétű feladatkört kell ellátni? Jól kommunikálsz emberekkel és nem riadsz meg az angol nyelv használatától sem? Megbízónk egy magyar tulajdonú vállalkozás, amely piacvezető íves öntapadó papírok és fóliák gyártásában. Bővülés miatt a XIX. kerületi telephelyére keresünk új kollégát a következő munkakörbe: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

A hirdetés lejár 5 nap múlva