MŰSZAKI KAPCSOLATTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretsz szervezni, kommunikálni?
Akkor csatlakozz hozzánk!

Megbízónk 25 éve piacon lévő, magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely környezetkímélő talajjavító eljárásokat fejleszt.

Bővülő csapatába keresünk

pozícióba keres munkatársat.
Feladatok:
  • Partnerekkel, értékesítőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Alkatrészek megrendelése
  • A céges gépjárművekkel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció
Megbízónk elvárásai:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki és kommunikációs affinitás
  • Önálló, rugalmas, megoldáscentrikus munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Műszaki területen történő adminisztrációs tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
Amit Megbízónk kínál:
  • Beosztáshoz illeszkedő jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Megbecsültség, javaslataid meghallgatása, figyelembevétele
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza

Kattints a Jelentkezés gombra, és küldd el önéletrajzod most!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 12 nap múlva