MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Több milliárdos építőipari projektek műszaki és költségvetési előkészítésére keresünk szakembert!

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás.

Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem

Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozíciójukra:

Feladatok:
  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése (szükség szerint helyszíni felméréssel), naprakész nyilvántartása,
  • A kiküldött ajánlatok követése, igény szerint módosítása,
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése,
  • Ütemtervek elkészítése és folyamatos aktualizálása,
  • Tender-, elő-, és utókalkulációk összeállítása,
  • Teljesítés igazolások dokumentációjának összeállítása,
  • Anyagigények kigyűjtése,
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, ártükör készítése,
  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése és szükség esetén helyszíni koordinálása a kivitelezési helyszíneken,
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete,
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok, megvalósulási dokumentációk elkészítése.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnök VAGY építészmérnök végzettség,
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat építőipari területen műszaki előkészítőként, preferáltan magasépítési területen.
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • AutoCAD ismeret.
Amit megbízónk kínál:
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Bejelentett, pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Dinamikusan növekvő vállalat.
Munkaidő: hétfőtől – péntekig 8.00-16.30 óráig

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (1-es villamos vonalán)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva