FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a hazai kereskedelmi szektor 100 legjobb kis- és középvállalatainak egyike.
Komoly szakmai háttérrel rendelkező élelmiszerkereskedelmi- és termelő vállalat.
A dunakeszi központból országos lefedettséggel magas színvonalon szolgálják ki kereskedelmi, éttermi, szállodaipari partnereiket.

Vállalatuk logisztikai osztályára keresik új munkatárásukat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Belföldi közúti terítő fuvarok teljes körű megszervezése
  • A szállítások kapacitásának optimalizálása
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Fuvar adminisztráció, statisztikák és riportok készítése
  • Részvétel beosztások tervezésében
  • Vezetési idők ellenőrzése, betartatása, digitális tachográf kártyák beolvasása, kiértékelése
  • Részvétel gépjárműpark műszaki állapotának megóvásában, javítások szervezésében
  • EKÁER rendszer működtetése, EKÁER jelentések elkészítése, EKÁER cikktörzs karbantartása
  • Költség- és egyéb riportok, adatbázisok, statisztikák készítése
Mit várunk az új kollégától?
  • Minimum középfokú végzettség
  • 3 év releváns tapasztalat terítő fuvar szervezésében és EKÁER adminisztráció területén
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete (kiemelten az Excel)
  • Precizitás, szervezőkészség, határidők betartása
  • Problémákra való hatékony és gyors reagálás
  • Jó kommunikációs készség a partnerekkel, társosztályokkal, gépjárművezetőkkel szemben
A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:
  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • C típusú jogosítvány
  • Hűtött élelmiszer-ipari területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Német vagy egyéb kelet-közép európai nyelv ismerete
Miért érdemes őket választanod?
  • Versenyképes javadalmazás,
  • Stabilitás, biztos munkáltatói háttér
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • Támogató szervezeti kultúra
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk egy globális piacot vezető, német logisztikai cégcsoport magyar leányvállalata. Hazánkban 20 éve működik, fő tevékenysége a közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozás. 400 munkavállalót foglalkoztat 5 magyarországi telephelyen. Csapatába keresünk kollégát az újonnan induló alábbi pozícióba, rugalmas munkakezdési lehetőséggel.

A hirdetés lejár 11 nap múlva