KÖZMŰTERVEZÉSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az UTIBER Kft. több évtizede meghatározó szerepet tölt be a hazai közlekedési infrastruktúra fejlesztésében és mélyépítésben.

Közműtervezési csapatunkba keressük új kollégánkat

munkakörbe.

Milyen feladatok várnak?
  • Út- és vasútépítési projektek közműtervezési feladatainak koordinálása
  • Teljeskörű genplanok elkészítése a közmű szaktervezők tervei alapján (szerkesztői segítséggel)
  • Társtervezőkkel, altervezőkkel való egyeztetések
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, szolgáltatókkal, alvállalkozókkal, önkormányzatokkal
  • Kooperációkon való részvétel
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Változatos projektek, egyedülálló szakmai kihívások
Leendő munkatársunk:
  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Felhasználói szinten ismeri az AutoCAD szoftvert
  • Készség szinten használja az MS Office programokat
  • Önálló és csapatmunka végzésre is képes, jó kommunikációs készséggel rendelkező, motivált személyiség
Előnyt jelent:
  • Közmű tervezésben, kivitelezésben vagy engedélyeztetésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Magasan képzett munkatársak
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, konferenciákon, továbbképzéseken való részvétel
  • Részleges Home Office lehetősége
  • Kellemes munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Foglalkoztatás jellege:
  • Napi rész vagy teljes munkaidő
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen hozzánk szakmai önéletrajzával és motivációs levéllel!
Ha szeretnél velünk együtt részese lenni a hazai közlekedési infrastruktúra fejlesztésének,
csatlakozz hozzánk!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva