VASÚTI TERVEZŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az UTIBER Kft. több évtizede meghatározó szerepet tölt be a hazai közlekedési infrastruktúra fejlesztésében és mélyépítésben.

Vasúttervező osztályunk jelentős feladata a vasúthálózat rekonstrukciós és korszerűsítési tervezése, ehhez keressük új kollégánkat

munkakörbe.

Milyen feladatok várnak?
  • Vasúti pályatervezési feladatok elvégzésében való közreműködés (tanulmánytervek, engedélyezési- és kiviteli tervek elkészítése)
  • Engedélyek beszerzésében, hatósági ügyintézésben való részvétel
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, egyeztetéseken való részvétel
Leendő munkatársunk:
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Magas szinten kezel legalább egy tervezői szoftvert
  • Napi szinten használja az MS Office programokat
  • Önálló és csapatmunka végzésre is alkalmas, motivált személyiség
Előnyt jelent:
  • Mérnök kamarai tagság, KÉ-VA tervezői jogosultság
  • Tapasztalat vasúttervezés területén
  • AutoCAD szoftver felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Magasan képzett munkatársak
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken, konferenciákon való részvétel
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen hozzánk szakmai önéletrajzával és motivációs levéllel!

Ha szeretnél velünk együtt részese lenni a hazai közlekedési infrastruktúra fejlesztésének, csatlakozz hozzánk!