BIM MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Utiber Kft egy nagy múltra visszatekintő magyar tulajdonú vállalat. Biztos alapokon nyugszik mégis folyamatos innováció jellemzi.

Cégünk bővítése céljából

BIM MENEDZSERT

keresünk.

Amennyiben egy biztos hátterű cégnek szeretnél a megbecsült tagja lenni, jelentkezz hozzánk.

Feladataid lesznek többek között:
  • magas-, mélyépítési létesítmények szerkezetének modellezése, tervek feldolgozása BIM környezetben
  • BIM-modellek készítése
  • BIM- modellezésben és BIM-koordinációban való részvétel
  • kivitelezési projektek BIM-koordinációjába való bekapcsolódás
Elvárásaink:
  • magas szintű CAD ismeret
  • angol középfokú nyelvismeret
  • pontosság, precizitás, rugalmasság, felelősségteljes munkavégzés
  • szakmai elhivatottság, csapatmunkára alkalmas személyiség
Előny:
  • építész-, építő vagy gépészmérnöki végzettség
  • BIM munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • ARCHICAD szoftver ismerete
  • BIM, 3D modellező szoftverek ismerete (REVIT, NAVISWORK stb)
  • közlekedési infrastruktúra tervezés folyamatainak ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk neked:
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • kihívásokkal teli projektek
  • fiatalos légkör, változatos projektek, modern irodai környezet
  • biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Foglalkoztatás jellege:
  • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen hozzánk szakmai önéletrajzával és motivációs levéllel!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva