ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye Nógrád megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, egy szerszám-kereskedelemmel foglalkozó vállalat, Nógrád és Heves megyei munkavégzésre tapasztalt szakembert keres 60.000 különféle barkácsáru és kéziszerszám értékesítésének támogatására az alábbi pozícióba:

Mik tartoznak a feladatai közé?
  • Teljes önállósággal biztosítja a terület kiskereskedelmi partnereinek áruellátását
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a vevőkkel
  • Biztosítja a közös forgalmi érdekek érvényesítését
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Érettségi bizonyítvány
  • Vevőorientált szemléletmódú, nyitott és rugalmas személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Szerszám, barkács, vagy ipari kiskereskedelemi értékesítési tapasztalat (kéziszerszámokhoz való hozzáértés előny)
  • Nógrád vagy Heves megyei lakóhely
Amit a pozícióhoz biztosítanak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Értékesítési célprémium
  • Forgalmi jutalékok
  • Vállalati gépjármű magán használatra is
  • Vállalati kommunikációs eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Heves megye ÉS Nógrád megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a lenti gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Önállóság és megbízhatóság jellemez, ezért szeretnéd rugalmasan végezni a munkádat? Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket (csapágyak, tömítő eszközök) értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva