ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Tízszeres Magyar Brands díjas partnerünk Magyarország legátfogóbb és független adószakértői, tanácsadói, informatikai és oktatási cége, amely több mint 60 éve támogatja a hazai cégeket és költségvetési szervezeteket adó, adójogi és számviteli kérdésekben.

Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat  az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ
Feladataid lesznek:
  • Meglévő partnerekkel folyamatos, konzultatív kapcsolattartás
  • Értékesítési folyamatok teljeskörű menedzsmentje: CRM rendszer használatával és egyéb források alapján potenciális ügyfelek aktív keresése és B2B szolgáltatások értékesítése
  • Konkurenciaelemzésben, kampányok tervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel, keresztértékesítési lehetőségek maximalizálása
  • Az Értékesítési igazgató által meghatározott tervek teljesítése, szoros együttműködés az üzletágakkal
Amit Partnerünk kínál:
  • Piacvezető vállalatnál karrierlehetőség
  • Versenyképes javadalmazás: havi fix alapbér + jutalék + cafeteria juttatás
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Jó csapatban való munkavégzés
  • Stabil munkahely
Elvárások:
  • Érettségi
  • Legalább 3 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, kommunikatív, jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • MS Office haladó felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny, de nem feltétel:
  • Felsőfokú végzettség
  • Adózási és/vagy pénzügyi ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Budapest 13. kerület - 1-es villamos vonalán
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, szakmai önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!