TÁJÉPÍTÉSZ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Budapesti irodájába, vonalas infrastruktúra létesítményeket tervező mérnök iroda keres tájépítész csoportjába MSC végzettségű, pár éves szakmai tapasztalattal rendelkező

kollégát állandó alkalmazásba.
Főbb feladatok:
  • önálló, szakmai tervezési feladatok ellátása (tervezés, rajzolás)
  • engedélyezési, kiviteli tervek készítése
  • terepi munka (zöldfelület felmérési feladatok ellátása)
  • egyeztetések szervezése, egyeztetéseken való részvétel
  • szükséges engedélyek, hozzájárulások megszerzése
  • mérnöki feladatok ellátása (tervek ellenőrzése, bírálása, kivitelezett projektek ellenőrzése)
  • általános adminisztráció/dokumentálás
Elvárások:
  • szakirányú (tájépítész, táj- és kertépítő mérnök) végzettség
  • AutoCad program magas szintű ismerete
  • Office program csomag ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • egy olyan munkahely, ahol megbecsülik a kollégákat
  • barátságos munkahelyi légkör, korrekt feltételek
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú biztos munkahely, szakmai elismerés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen hozzánk szakmai önéletrajzával.

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Amennyiben szeretnél egy innovatív, valóban sikeres csapat tagja lenni és a cég kiemelkedő értékeit képviseni, ne habozz, JELENTKEZZ! Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Szívesen lennél egy teljes új, innovációs csapat tagja? Van affinitásod olyan munkavégzésre, ahol egy hetet Budapesten, egy másikat pedig külföldön töltesz? Ha a fentiekre a válaszod igen, ez a TE POZÍCIÓD! Partnerünk olyan különleges szakembert keres, aki elképzeli és meg is valósítja az új ötleteket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva