ENERGETIKAI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol 7 nyomógépen, a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik.

A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával.

Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Energia beszerzése, szolgáltatókkal kapcsolattartás (víz, villany, gáz),
  • Üzemeltetéshez szükséges dokumentumok beszerzése, nyomon követése, frissítése, engedélyek beszerzése,
  • Részvétel a potenciális projektlehetőségek beazonosításában, azok műszaki / energetikai véleményezése, előkészítése, pályázatok készítése,
  • Folyamatban lévő projektek műszaki projektmenedzsment feladatainak ellátása, kivitelezés szakmai felügyelete,
  • A futó projektekhez kapcsolódó adatok, információk begyűjtése, feldolgozása,
  • Energetikai rendszerek felmérése, dokumentálása,
  • Ipari technológia folyamatok és berendezések energetikai elemzése, szükség esetén energetikai tárgyú tanulmányok készítése,
  • Szakmai anyagok feldolgozása, prezentációk készítése,
  • Saját szakmai javaslatok kidolgozása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség - BSc és/vagy MSc szakon szerzett energetikai mérnöki, gépészmérnöki, villamosmérnöki végzettség,
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, stb.),
  • Erős problémamegoldó képességgel és csapatmunkában való aktív részvételi képességgel rendelkezik,
  • Figyelemmel kíséri a legújabb szakmai trendeket és szakmai folyóiratokat,
  • Üzleti szemlélete van,
  • Motivált, lelkes és agilis,
  • Jó stressz tűrő képességgel rendelkezik,
  • Képes pontos, gyors és önálló munkavégzésre.
Előnyök:
  • 1-2 év tapasztalat energetikai mérnökként.
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés,
  • Cafeteria (SZÉP kártya),
  • Bejárási támogatás (benzin, tömegközlekedés),
  • Lehetőség a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre,
  • Felelősségteljes munkakör,
  • Dinamikus csapat,
  • Stabil nagyvállalati háttér,
Munkarend: Hétfőtől péntekig 8 órában - a Vezetőséggel való megbeszélés szerint rugalmasan alakítható. Home Office lehetősége biztosított!

Munkavégzés helye: Vác.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szereted a pörgős munkahelyeket, ahol sokrétű feladatkört kell ellátni? Jól kommunikálsz emberekkel és nem riadsz meg az angol nyelv használatától sem? Megbízónk egy magyar tulajdonú vállalkozás, amely piacvezető íves öntapadó papírok és fóliák gyártásában. Bővülés miatt a XIX. kerületi telephelyére keresünk új kollégát a következő munkakörbe: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

A hirdetés lejár 5 nap múlva