ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az MTB GROUP Magyarország állványozási üzletága keresi új kollégáját az alábbi pozícióba:

Ha szeretnél egy stabil, hosszútávó munkalehetőséget, rendelkezel építőipari végzettséggel és nem félsz a magasban jelentkezz fiatalos, elszánt csapatunkba!

Feladatok:
  • Építkezéseken szakmai felügyelet
  • Az állványozó és szerkezetépítő (zsalu, vasszerelés, betonozás) csapatok koordinálása, felügyelete
  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése
  • Pályázati anyagok műszaki előkészítése
  • Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés
  • Műszaki tartalom meghatározása, alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • Kivitelezési dokumentációk elkészítése (állványtervek, felmérési napló, stb.)
  • Belső nyilvántartások vezetése, utókalkulációk elvégzése
Feltételek:
  • Releváns építőipari végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Magasépítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetői attitűd, szakmai elhivatottság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • FMV jogosultság
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és béren kívüli juttatási rendszer
  • A pozíció betöltőjét egy dinamikusan fejlődő vállalatcsoportban folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség (gyárlátogatások, képzések), hosszú távú munkalehetőség várja
  • Próbaidő leteltét követően céges autó biztosításának lehetősége
  • Vidéki projekt esetében lakhatás biztosítása (igény esetén)
Munkavégzés helye:
  • Országos
Te vagy a mi emberünk?
Győzz meg róla minket, küld el frissített szakmai önéletrajzodat.
Amennyiben pedig rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, mihamarabb felvesszük veled a kapcsolatot!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva