VEGYÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk, a szegedi székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket gyártó Florin Zrt. csapata várja új dolgozni vágyó, lelkes, megbízható munkavállalóját az alábbi pozícióba:

VEGYÉSZ

Olyasvalakit keresnek, aki hosszú távon szeretne dolgozni és céljai között szerepel egy stabil munkahely megtalálása.

Feladatok:
  • Feladataid közé fog tartozni a Termékfejlesztők munkájának segítése termékinformációs dossziék összeállításában, dokumentálásában,szövegtervek elfogadtatásában; alap-, és csomagolóanyag minták bekérésében
  • Hozzád tartozna a termékfejlesztési feladatok állásának adminisztrálása
  • Rád bíznánk az árkalkulációk és ajánlatkérések készítését
  • A fejlesztési megbeszélésen vezetnéd a jegyzőkönyvet és közreműködnél a bejelentések, engedélyeztetésekhez szükséges dokumentumok összeállításában
Elvárások:
  • Fontos, hogy legyen felsőfokú vegyész végzettséged és minimum 3 éves munkatapasztalatod termelő cégnél
  • Elvárásunk, hogy felhasználószintű számítógépes ismeretekkel rendelkezz és minimum középfokú angol nyelvtudásod legyen
  • "B" kategóriás jogosítványodra is szükség lesz, ezért jó, ha vezetési tapasztalatod is van
  • Precizitásodra, nyitottságodra és önálló munkavégzésedre számítunk
Előnyök:
  • Örülünk neki, ha rendelkezel vegyipari jártassággal és nem okoz számodra problémát a monotonitás
Juttatások, ajánlat:
  • A munkakör precizitást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget és választható cafeteria elemeket biztosítunk
Munkavégzés helye:
  • Szeged

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!