RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország egyik vezető villamossági nagykereskedéseként, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat

RAKTÁROS

pozícióba.
Feladatok:
  • Vevői megrendelések alapján az áru összekészítése, összeválogatása,
  • Áru kiadása, átvétele, ellenőrzése,
  • Raktáron belüli anyagmozgatás,
  • Folyamatos leltár készítés,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Raktározásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat.

Előnyök:
  • Targonca kezelői jogosítvány.

Juttatások:
  • Cafetéria (38.000Ft),
  • Bejárástámogatás (Budapesten kívülről érkezőknek),
  • Műszakpótlékok,
  • Targoncavezetői képzés támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkaidő: HÉTKÖZNAP 7:30-20:00 között, napi 8 órában, beosztás szerint - HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél? Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól! Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelem, több mint 6.000 elégedett vevővel és közel 10.000 termékkel. Most bővülés miatt keres új munkatársat debreceni telephelyére.

A hirdetés lejár 9 nap múlva