GUMISZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdeklődsz a gumiabroncsok iránt?
Szeretnél kiválóan felszerelt szervizünk csapatának tagja lenni?
Akkor nincs más dolgod! Jelentkezz hozzánk Te is!

A MARSO KFT., az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata
több telephelyére keres bővítés céljából új munkatársakat az alábbi pozícióba:

GUMISZERELŐ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • Magyar tulajdonú cégként, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Alapvető dolog számunkra az emberségesség, jövőorientáltság
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozhatsz
  • Szakmailag fejlődhetsz, ebben mi támogatni fogunk
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni
AMIK A FELADATAID LESZNEK:
  • Gumiabroncsok cseréjének szakszerű végrehajtása
  • Centrírozás, defektjavítás
AMIT KÉRÜNK TŐLED:
  • Fizikai alkalmasság
  • Megbízhatóság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
AMIT KÍNÁLUNK NEKED:
  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, támogató csapat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 2040 Budaörs, Kinizsi utca 5.
  • 1037 Budapest, Zay utca 5.
  • 2330 Dunaharaszti, Gábor Áron utca 1.

Amennyiben érdekes a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező nagyvállalat keres munkatársat, aki szívesen dolgozna, izgalmas, kihívásokkal teli, felelős munkakörben, nem multinacionális környezetben, Budapesten, a IV. kerületben az alábbi munkakörben.

A hirdetés lejár 26 nap múlva