ANYAGMOZGATÓ- RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Fontos számodra a stabilitás?
Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ahol megbecsülnek és támogatnak?
Akkor nálunk a helyed! Csatlakozz hozzánk te is!

A MARSO KFT., az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata
dunaharaszti telephelyére keres új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • Magyar tulajdonú cégként, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Alapvető dolog számunkra az emberségesség, jövőorientáltság
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozhatsz
  • Szakmailag fejlődhetsz, ebben mi támogatni fogunk
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni
AMIK A FELADATAID LESZNEK:
  • Áruk ki- és betárolása
  • Anyagmozgatás, fel- és lerakodás
  • A raktármozgással kapcsolatos kísérőlapok vezetése
AMIT KÍNÁLUNK NEKED:
  • Korrekt bérezés, kifizetett túlórák, béren kívüli juttatási csomag
  • Szolgálati buszjárat
  • Szállás lehetősége helyben biztosított igény esetén
  • Kulturált új munkakörnyezet, tervezhető és kivehető szabadságos napok
  • Modern technológia, folyamatos fejlesztések
  • Új, modern épület, új és folyamatosan karbantartott eszközök
  • Tárolás és raktározás támogatása digitális eszközökkel, megoldásokkal
  • Fiatalos csapat
AMIT KÉRÜNK TŐLED:
  • Megbízhatóság
  • Fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés
AMI ELŐNYT JELENT:
  • Targoncavezetői jogosítvány
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Dunaharaszti (kijutás és igény esetén szállás megoldott)

Amennyiben érdekes a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ munkakörbe 3 műszakos munkarendbe. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Azonnali belépéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 5 nap múlva