GYÓGYSZERHATÓANYAG GYÁRTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Hatóanyaggyártó üzemben, termelési feladatok ellátása
  • Gyártások indítása, bemérési feladatok elvégzése
  • Technológiai folyamatok végrehajtása
  • Felhasznált anyagok, göngyölegen szereplő adatok azonosítása
  • Gyártási dokumentáció naprakész kitöltése
Amit Partnerünk elvár
  • Képesítés: vegyipari szakmunkás
  • 2-3 éves termelésben eltöltött szakmai tapasztalat

Ami előnyt jelent:

  • Vegyésztechnikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikusi végzettség
  • Precizitás és pontosság
  • Dinamikus, rugalmas hozzáállás
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Gyógyszeripar iránti elkötelezettség
  • Targonca vezetői engedély (OKJ)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
Amit Partnerünk kínál
  • Általános munkarend
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálláson történő elhelyezés lehetősége
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy német hátterű nemzetközi kereskedelmi vállalat, akik számos országban jelen vannak az iparágon belül piacvezető tevékenységükkel és világszínvonalú szolgáltatásaikkal. Termékportfóliójuk igen széleskörű, többek közt vegyipari termékek, műanyagok, alapanyagok értékesítésével foglalkoznak. Bővülő budapesti csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

A hirdetés lejár 27 nap múlva