GYÓGYSZERHATÓANYAG GYÁRTÓ (MŰSZAKOS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

GYÓGYSZERHATÓANYAG GYÁRTÓ
(MŰSZAKOS)
Főbb feladatok:
  • Hatóanyaggyártó üzemben, termelési feladatok ellátása
  • Gyártások indítása, bemérési feladatok elvégzése
  • Technológiai folyamatok végrehajtása
  • Gyártási dokumentáció GMP előírásoknak megfelelő vezetése
  • Technológiai berendezések előírásszerű működtetése, ellenőrzése
Amit Partnerünk elvár:
  • Végzettségek: vegyipari szakmunkás, vegyianyaggyártó szakmunkás
  • Min. 1 év termelésben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Ideális jelölt szereti kihasználni a műszakos munkavégzés előnyeit
Ami előnyt jelent:
  • Vegyésztechnikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikusi végzettség
  • Precizitás és pontosság
  • Dinamikus, rugalmas hozzáállás
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Gyógyszeripar iránti elkötelezettség
  • Targonca vezetői engedély (OKJ)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
Amit Partnerünk kínál:
  • Műszakos munkarend, folyamatos üzem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálláson történő elhelyezés lehetősége
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy német hátterű nemzetközi kereskedelmi vállalat, akik számos országban jelen vannak az iparágon belül piacvezető tevékenységükkel és világszínvonalú szolgáltatásaikkal. Termékportfóliójuk igen széleskörű, többek közt vegyipari termékek, műanyagok, alapanyagok értékesítésével foglalkoznak. Bővülő budapesti csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

A hirdetés lejár 28 nap múlva