BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Malen Kft. az országban egyedülálló háztartási vegyiáru, papíráru és kozmetikai termékkínálata mellett magas szintű kiszolgálást, kedvező árakat és rugalmasságot nyújt vásárlói számára.Választékukban megtalálhatja nyolc külföldi gyártó import termékét és közel negyven hazai gyártó és forgalmazó, valamint a multinacionális cégek termékeit, amit kizárólag a Malen Kft. forgalmaz.

Fiatalos, lendületes kecskeméti csapatunkba várják most új munkatársukat

BESZERZŐ
pozícióba.

Feladataid közé fog tartozni:
  • a beszerzési folyamat komplett működtetése
  • készleteik monitorozása, optimalizálása és rendben tartása
  • beszállítókkal, bel-és külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • szállítói tárgyalások esetében feladatod, hogy a tárgyalásokat megtervezd, előkészítsd, lefolytasd és a szerződéseket előkészítsd
  • folyamatos, aktív piacfigyelés és felmérés
  • új beszállítók, termékek felkutatása
  • költségcsökkentésre irányuló akciók kidolgozása, majd elfogadtatás után ezek megvalósítása
  • akciótervek kidolgozása a forgalom növelése érdekében
  • árazások véghezvitele
  • a havi akciós kiajánlások megszervezése
  • a céges elvárásaiknak megfelelő árrésszint biztosítása
Amit Megbízónk elvár:
  • felsőfokú gazdasági / logisztikai szakirányú végzettség
  • minimum két éves beszerzői tapasztalat FMCG területén
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek: MS Excel és Power Point
  • gyors tanulási képesség, határozottság és terhelhetőség
  • rendszerszemlélet
  • kitűnő szervező és kommunikációs készség
Előnynek számít:
  • ha ismered a Vectory vállalatirányítási rendszert
  • ha beszélsz lengyel és/vagy szlovák nyelven
Amit Megbízónk kínál:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát az alábbi pozícióba: