HATÓANYAGFELELŐS MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Minőségbiztosítási dokumentumok, eljárások, kockázatelemzések elkészítése, véleményezése
  • Kijelölt hatóanyag(ok) projektjeinek szervezeten átívelő koordinálása
  • Gyártási dokumentáció és termelési folyamatok, tevékenységek GMP megfelelőségének ellenőrzése
  • Kijelölt hatóanyag intermedierjeinek tovább felhasználásra történő engedélyezése, hozzá tartozó dokumentumok ellenőrzése és kezelése
  • Eltérések kivizsgálása, helyesbítő tevékenységek meghatározása
  • Változások nyomon követése
  • Műbizonylatok készítése, jóváhagyása
  • Éves termékösszefoglalók, trend analízisek készítése
  • Auditokon, inspekciókon aktív részvétel
Amit Partnerünk elvár:
  • Felsőfokú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, egyéb természettudományi)
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
Ami előnyt jelent:
  • 2 év minőségbiztosítói tapasztalat gyógyszeriparban
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálláson történő elhelyezés lehetősége
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba: