MINTAVEVŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

MINTAVEVŐ
Főbb feladatok:
  • A minták megfelelő vételezése, a laborba való eljuttatása, a minták mintavevőre vonatkozó dokumentációs feladatok elvégzése
  • Címkék nyomtatása és a mintákon való elhelyezése
  • Mintavételhez használt eszközök tisztítása és azok tisztán tartása
  • Mintavételi helyiség tisztán tartása
  • Mikrobiológiai, stabilitási, vevői és egyéb minták kicsomagolása az utasítás alapján
  • A Preparatív kémiai laborokba szükséges anyagok eljuttatása a megfelelő laborokba
  • Alapanyagminták ellenmintáinak kezelése és dokumentálása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálláson történő elhelyezés lehetősége
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ pozícióba 3 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk Automatizálási technikus munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe. Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szakmunka | Országos

Partnerünk egy lassan 30 éve Magyarországon is működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja. Nagymányoki telephelyükre, a gyártási csapat bővítése céljából keresünk számukra új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva