MŰANYAGIPARI GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a szegedi Florin Zrt. újonnan felépített gyártóüzemeiben
háztartási vegyi áruk, kozmetikai termékek gyártásával foglalkozik.

Számukra keresünk most új munkavállalókat

pozícióba.

Feladatok:
  • a termékek gyártására alkalmas PET és PE flakonfúvó gépek előkészítése a termelésre
  • részvétel a termékek minőségbiztosítási eljárásában
  • a gépek folyamatos felügyelete az elvárt minőség fenntartása, és a biztonságos működés érdekében
  • munkád során elvárás, hogy fokozottan figyelj a munkavédelmi eszközökre és a minőségbiztosítási rendszer előírásaira
Elvárások:
  • minimum középfokú műszaki és műanyagipari végzettség
  • legalább 2 éves műanyagipari tapasztalat
  • képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre
  • jó munkabírás, precizitás
Amit kínálnak:
  • megbízható munkádért cserébe versenyképes juttatási csomagot (teljesítménybért, béren kívüli juttatásokat, ingyenes étkeztetést) biztosítanak
  • hosszútávú álláslehetőség
  • stabil munkahely
  • modern munkakörnyezet
  • jó munkatársi közösség
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ pozícióba 3 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk Automatizálási technikus munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe. Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szakmunka | Országos

Partnerünk egy lassan 30 éve Magyarországon is működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja. Nagymányoki telephelyükre, a gyártási csapat bővítése céljából keresünk számukra új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva