HR ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen lennél náluk az innovatív HR Team tagja, JELENTKEZZ! Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • HR mester-adatbázis karbantartása
  • Kapcsolattartás munkaerő kölcsönző cégekkel
  • Bérszámfejtés támogatása
  • Munkaidő adminisztráció
  • Munkaviszony létesítés és megszüntetés esetén adminisztrációs feladatok ellátása
  • Területi áthelyezések nyomon követése

Elvárások:

  • Hasonló területen/ pozícióban szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Rugalmasság, kitartás
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • Stressztűrés és terhelhetőség

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy biztos nemzetközi hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Cafeteriát és egyéb juttatásokat belső szabályozás szerint
  • Teljesítmény bónuszt, melyet fél évente kapsz kézhez
  • Home Office lehetőséget

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Szereted a kihívásokat? Rendelkezel legalább 2-3 éves tapasztalattal IT Recruitment területen és az idegen nyelvektől sem riadsz vissza? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a TE pozíciód! Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
HR, Munkaügy | Bács-Kiskun megye

Szeretne szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének? Szívesen lenne felelős egy zöldmezős gyár csapatának felállításáért? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Új, Dunavarsányban épülő zöldmezős gyáruk csapatába keresnek most tapasztalt munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Ez a lehetőség olyan friss diplomásoknak szól, akik szeretnének belekóstolni egy recruiter pörgős, de kihívásokkal teli mindennapjaiba. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 43 nap múlva