FELSZOLGÁLÓ/BARISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező stabil vállalat a magyar munkaerőpiacon, akik most portfólió-bővítés végett újonnan nyíló Duna-menti kávézójuk csapatába keresnek kollégákat.

A kávézó kínálatában megtalálhatóak minőségi kávék,házi készítésű termékek,reggeli péktermékek,szendvicsek,könnyebb fogások. A kávézó bel- és külterülete 40 fős, emellett 3 konferencia/tárgyalóteremmel várják kedves Vendégeiket.

Csatlakozz most fiatalos, lendületes csapatukhoz

munkakörben!

Feladatok:

  • Napnyitás, napzárás,
  • Vendégek fogadása és tájékoztatása a kávézó kínálatáról,
  • Rendelések felvétele, ételek/italok felszolgálása,
  • Italok elkészítése,
  • Kassza kezelése,
  • Vendégtér/pult tisztán tartása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség - vendéglátó technikum vagy szakmunkásképző,
  • Megfelelő végzettség esetén akár PÁLYAKEZDŐ kollégák jelentkezését is várjuk!
  • Középszintű angol nyelvtudás - külföldi vendégekkel való kommunikációhoz,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Szakmai elhivatottság.

Juttatások:

  • Bér: nettó 280.000-380.000 Ft (tapasztalattól függően) + borravaló
  • 100% bejelentett munkaviszony + szabadságolás a törvényi keretek szerint,
  • Elegáns, korszerű munkahelyi környezet stabil háttérrel,
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül,
  • Személyzeti étkezés, munkaruha,
  • Kedvezmény a kávézóban.

Munkarend:

  • Heti 5 napos munkarend hétfőtől péntekig - SZABAD HÉTVÉGÉK!
  • Nyitva tartás: 7:00 - 18:30-ig, ezen belül csúsztatott műszakok vannak.
  • Rugalmas beosztás - mivel a kávézó szeptemberben nyit, a csapaton múlik, milyen rendszerben szeretnének dolgozni.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres az alábbi pozícióba: