TYPESCRIPT FULLSTACK ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk 2018-as alakulása óta Európa egyik leginnovatív digitális egészségügyi startup cégévé nőtte ki bécsi és budapesti központjukból. Olyan mesterséges intelligenciával ellátott orvostechnikai megoldást fejlesztenek, aminek célja az egészségügyi ellátás minőségének és hozzáférhetőségének javítása a betegek számára.

Bővítés miatt keresik most új kollégájukat

pozícióba.
Fejlesztőként a feladataid lesznek:
  • Backend fejlesztési feladatok elvégzése TypeScript projektekben
  • Unit test lefedettség megtartása/növelése a mindennapi munkavégzés részeként
  • Backend feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs webes UI elkészítése funkcionális UI designnal
  • CI/CD pipeline folyamatos karbantartása
  • A rendszer üzemeltetésének, telepítésének támogatása
  • Tesztelési folyamatok támogatása
Elvárások feléd:
  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 3 év backend/fullstack fejlesztői tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (angol nyelvű technikai egyeztetések)
  • REST irányelvek, SOLID elvek alapos ismerete
  • Microservice architectura ismerete
  • CI/CD ismeretek
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Egészségügyi területen szerzett fejlesztői gyakorlat
Amit ők kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés alkalmazotti jogviszonyban
  • Apple MacBook Pro laptop
  • Hetente Home Office lehetőség
  • Stabil szakmai alap
  • Transzparencia a cégen belül, érv alapú döntéshozás
  • Nyitott, közvetlen, őszinte kommunikáció
  • Nemzetközi együttműködésben való aktív részvétel

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Amennyiben szeretnél részt venni egy EU-s szinten certifikált egészségügyi eszköz fejlesztésében, melyet multinacionális cégek integrálnak saját rendszereikbe, úgy nyújtsd be  magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, referenciákkal kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) - FULL REMOTE munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Országos

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat remote munkavégzési lehetőséggel vállalkozói jogviszonyba, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Fullosan boldogulsz a webfejlesztésben? Partnerünk online live streaming szolgáltatások fejlesztésével foglalkozik és magyar fejlesztői csapatát az alábbi pozícióban dolgozó kollégával bővítené (Teljes munkaidő - TÁVMUNKA)