STATIKUS TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével,  teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik.

Bővülő csapatának új tagját keressük

pozícióba, tapasztalt építőmérnök személyében.
Főbb feladatok:
  • Szerkesztők, altervezők munkájának koordinálása, szükséges tartószerkezeti számítások elkészítése, 3D modellezés, gyártmánytervek elkészítése,
  • Ajánlati anyagok rajzi, modellezési és tartószerkezeti számítási részének elkészítése,
  • Folyamatos önképzés, önálló fejlődés, innovatív megoldások kutatása és szervezése,
  • Kapcsolattartás az előregyártott vasbeton szerkezetgyártó üzemmel, a szerelési üzletággal és a külsős generál tervezőkkel.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 3-5 év tapasztalat statikus tervezésben,
  • Valamely tervezőprogram ismerete a következők közül: Axis, Nemetschek Allplant  vagy RIB-software (FERMO, FETT).
Előnyök:
  • Tervezői jogosultság megléte,
  • 5+ év tapasztalat statikus tervezésben,
  • Angol nyelvtudás.
Amit partnerünk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Vállalati eredményességtől függő bónuszok: 13. havi fizetés, projekt- és időszakos vállalati bónuszok,
  • Szakmai fejlődési lehetőség komplex projekteken,
  • Céges számítógép és mobiltelefon,
  • Magán egészség-, személy- és életbiztosítás,
  • Tervezői jogosultság megszerzésének támogatása.
Munkavégzés helyszíne: Budapest III. kerületi irodában, a Szentlélek tér mellett
Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00 és 16:30 között (jelenleg nagy arányú home office)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva