MUNKAÜGYI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára.

A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával.

Budapesti telephelyük HR csapatába keresnek most tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Munkaügyi információs rendszer naprakész karbantartása ,
  • Bérgazdálkodással kapcsolatos feladatok,
  • Munkaviszonyhoz kapcsolódó dokumentumok elkészítése,
  • Forecastok és vezetői megbeszélések esetén a bérterv egyes elemeinek elemzése,
  • Folyamatos kapcsolattartás és adatszolgáltatás a külsős bérszámfejtő céggel a munkavállalók munkaügyi és személyügyi adatainak minden eleméről,
  • Kimutatások készítése egységek felé (pld.: túlóra, szabadság felhasználás stb.).
A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Min. középfokú munkaügyi VAGY TB VAGY bérszámfejtői VAGY gazdasági végzettség,
  • Min. 5 - 8 év tapasztalat bérszámfejtői / TB ügyintézői / munkaügyi területen elsősorban gyártócégnél,
  • Erős bérelemzői képesség,
  • Valamelyik bérügyviteli szoftver felsőfokú ismerete,
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete (Word, Excel, Power Point),
  • Alap társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban).
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat.
Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület (autóval 7 percre a Szent Imre tértől)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 - 16.30 ig vagy 9.00 - 17.30ig

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Megbízónk Magyarország egyik legrégebbi megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató társasága. A vállalat azért jött létre, hogy lehetőséget teremtsen a megváltozott munkaképességű emberek számára és elősegítse társadalmi integrációjukat. Főbb tevékenységei: kisbútorgyártás, digitális nyomdai szolgáltatások, varrodai szolgáltatások, kézi csomagolás. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 31 nap múlva