GÉPÉSZMÉRNÖK KARBANTARTÁSI TERÜLETEN

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

GÉPÉSZMÉRNÖK

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gépészeti karbantartási munkák előkészítése, tervezése, kivitelezése és koordinálása
  • Részvétel a fejlesztési projektek kivitelezésében: lehetséges műszaki alternatívák értékelése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása
  • Fejlesztési projektekkel kapcsolatos beüzemelések szakmai támogatása
  • Gépészeti szakcsoportok munkájának támogatása
  • Karbantartási munkák dokumentálása vállalatirányítási rendszerben
  • Berendezések megbízhatóságának növelése: a berendezés meghibásodásának kivizsgálása, javaslattétel a megbízhatóság növelésére

Miért érdemes minket választanod?

  • Önálló szakmai munkát végezhetsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Versenyképes jövedelmet és kompenzációs csomagot biztosítunk

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Gépészmérnök diploma
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Minimum 2-5 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság
  • Felelősségteljes munkavégzés

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari vagy vegyipari területen szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Forgógépek karbantartásában vagy csőszerelési munkák irányításában szerzett tapasztalat
  • Navision vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria
  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • 13. havi bér
  • Egészségbiztosítás
  • Büfékupon

Munkavégzés helye: Tiszapüspöki

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Országos

Ügyfelünk világszínvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik. Az árajánlatadás, vevői kapcsolattartás, új termék bevezetésének menedzselésére munkatársat keresnek az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 30 nap múlva