HSE MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

 A Mars Magyarország Kisállateledel Gyártó Kft. a Mars magyarországi gyártóüzeme, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak.

5 alapelvük: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság

A folyamatos fejlesztéseknek köszönhető növekedésük miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keressük most csapatuk új tagját az alábbi pozícióba:

HSE MÉRNÖK

Munkakör célja:

A HSE rendszer képviselete szervezeti működésben és fejlesztési folyamatokban. A szervezet munkabiztonsági megfelelésének biztosítása, a jogszabályok és a MARS szabályok szerint. A vállalat biztonságtechnikai és HSE tevékenységének koordinálása és szakmai támogatása.

Feladatok:

  • Biztosítja a vállalat megfelelőségét a szakterületéhez kapcsolódó szabályoknak és belső elvárásoknak
  • Jelenlétével és szakmai segítségével támogatja a gyári folyamatok biztonságát, a munkatársi HSE elkötelezettség javítását
  • Külső és belső auditok lebonyolítása, auditokra való felkészülés
  • HSE oktatások folyamatos fejlesztése
  • HSE regionális szervezettel való kapcsolattartás angol nyelven- Időszakos jelentések elkészítése és publikálása
  • Feladata a HSE feladatokkal kapcsolatos, érvényben lévő magyar szabványok, ill. MARS előírások (környezetvédelmi, foglalkozás egészségügyi és biztonságtechnikai politikák és elvek) ismerete, bevezetése, betartása, betartatása.
  • Részt vesz projekt előkészítő megbeszéléseken és biztosítja a szakterület szempontjainak érvényesülését a beruházások során- kapcsolattartás a cluster engineeringgel.  Biztosítja az újonnan telepítendő technológiák HSE megfelelőségét még tervezési fázisban
  • Aktív részvétel a kockázatértékelések készítésében
  • HSE költségek, composit budget figyelése, elemzések készítése, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Mars bokrosi gyár területén előforduló események kivizsgálásában való részvétel
  • Szakmailag irányítja és támogatja a gyáregység Safe Life is a Choice  program fejlesztési törekvéseit

Követelmények

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Környezetirányítási, munkabiztonsági rendszerek, szabványok ismerete
  • Auditori tapasztalat

Juttatások:

  • Karrierlehetőség egy jelentős nemzetközi vállalatnál
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria, étkezési támogatás
  • Bejárási- és lakhatási támogatás
  • Egészség-, élet- és betegbiztosítás
  • 25 nap alapszabadság
  • Irodai edzőterem
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Képzéseken való részvétel lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Csongrád - Bokros

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad ebben a pozícióban, úgy várjuk jelentkezésedet magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével!