IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Cu-Technik Kft. fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részérevörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása.
A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája.

Számukra keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Irodai asszisztensként feladataid lesznek:
  • az iroda zavartalan működésének biztosítása, általános asszisztensi feladatok ellátása
  • kimenő/bejövő postai levelek, küldemények kezelése (iktatás, feladás, futárszolgálatokkal történő kapcsolattartás)
  • az iroda mindennapi adminisztrációs feladatainak elvégzése
  • az irodai rend fenntartása
  • munkatársak munkájának segítése
  • számlák iktatása, könyvelés támogatása
  • üzletükhöz és az irodához kapcsolódó beszerzési feladatok ellátása, koordinálása
  • üzletükkel/raktárukkal/ügyfeleikkel való kapcsolattartás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó problémamegoldó készség, precizitás, pontosság
  • önálló munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • színvonalas munkakörülmények
Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ,
küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a bérigényed megjelölésével!

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Bács-Kiskun megye

Megbízónk az országban egyedülálló háztartási vegyiáru, papíráru és kozmetikai termékkínálata mellett magas szintű kiszolgálást, kedvező árakat és rugalmasságot nyújt vásárlói számára.Választékukban megtalálhatja nyolc külföldi gyártó import termékét és közel negyven hazai gyártó és forgalmazó, valamint a multinacionális cégek termékeit,amit kizárólag Megbízónk forgalmaz.

A hirdetés lejár 17 nap múlva