PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónknak a SQUARE PLASTIC Kft.-nek Tatán az ipari parkban újonnan induló, dinamikusan fejlődő üzemükbe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A pénzügyes-kontroller fontos szerepet tölt be cégünk életében, ezért ebben a munkakörben csapatunk oszlopos tagja leszel és fontos döntésekben kérjük ki a véleményed.
Szakmai tudásodnak és analitikus gondolkodásmódodnak köszönhetően mind a tulajdonos, mind pedig a könyvelőnk és a kollégáink munkáját segíted.
Főbb feladatok, munkák:
  • Számlák kiállítása
  • Könyvelési anyag előkészítése és teljes adminisztrációja
  • Házipénztár kezelése
  • Banki átutalások rögzítése
  • Bevallások elkészítése és benyújtása (termékdíj, NAK, KSH, intrastat stb)
  • Kintlévőségek kezelése (lejárt listák, fizetési felszólítások)
  • Jutalék elszámolások és szerződések kezelése
  • Nyilvántartások naprakész vezetése
  • Rendszeres beszámolók, vezetői jelentések, teljesítmény elemzések készítése
  • Prezentációk összeállítása
  • Üzleti folyamatok, vezetői döntések támogatása
  • Egyéb rendszeres, ad hoc döntést előkészítő és támogató jelentések és elemzések készítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Te vagy az ideális jelölt, ha pontos adatokkal szeretsz dolgozni, ha mindig ellenőrzöd magad és másokat és nem rettensz vissza sem a dinamikus munkavégzéstől, sem pedig a kihívásoktól
  • Felsorolt feladatok elvégzésében szerzett többéves tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Szakmai szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Megalapozott számviteli ismeretek
  • Ügyviteli rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
  • Magas fokú önállóság
  • Analitikus és logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Nyitottság az új feladatok iránt
  • Csapatmunkára való képesség
  • Proaktív, együttműködő személyiség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel vagy könyvelési ismeretekkel rendelkezel
  • BC (Microsoft Business Center) vagy más vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Értékes munkádért hosszú távon biztosítunk stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget, megbecsülést
  • Versenyképes fizetés és Cafeteria
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Munka és magánélet egyensúlya
Munkavégzés helye:
  • 2890 Tata (helyi tömegközlekedéssel elérhető)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk Csehországban, Szlovákiában és Magyarországon működő ügyfeleket, kereskedőket és disztribútorokat szolgál ki alapított helyi lízingtársaságokon keresztül. Menedzsmentje Prágában található, koordinálással és rendszerekkel támogatja a helyi piacokat. Portfólióik teherautókból, buszokból, távolsági buszokból és pótkocsikból állnak. Biatorbágyi egységük jelenleg 6 fős pénzügyi csapatát szeretnék új taggal bővíteni az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 41 nap múlva