MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk POS eszközök, reklámtáblák, üzletberendezések grafikai tervezéstől az egyedi eszközök fejlesztésén keresztül a gyártással, szakszerű kivitelezéssel, helyszíni szereléssel foglalkozik.
Megrendelőik minőségi kiszolgálására, a projektek szakszerű vezénylésére

munkatársat keresünk.
Projektmenedzseri feladatok:
  • Meglévő ügyfelektől érkező ajánlatkérések kezelése, ügyfél igényeinek felmérése
  • Gyártással és alvállalkozókkal való egyeztetés (berendezések gyárthatóságára, határidőre, minőségre, konstrukciós lehetőségekre vonatozóan)
  • Árkalkuláció, árajánlatadás
  • Projektek műszaki előkészítése, nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a gyártással és az ügyféllel
  • Projektmenedzsment: megrendelés végig követése a szerződéskötéstől az átadásig
  • Vevői elégedettség folyamatos nyomon követése
Szeretnénk, ha rendelkeznél:
  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség, erős műszaki affinitás
  • 2-3 év műszaki/logisztikai projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Faipari mérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Laptop és Mobiltelefon (korlátlan EU csomag)
  • Év végi bónusz
  • Karácsonyi juttatás
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Érd
  • Országos (belföldi partnerek látogatása)
  • Havi 1 alkalommal külföldi út

Amennyiben úgy érzed csatlakoznál Ügyfelünk csapatához töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Megbízónk egy kanadai hátterű autóipari beszállító cégcsoport része, észak-magyarországi telephellyel. Csapatába keresünk új kollégát akár azonnali kezdéssel az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Gyártás, Termelés | Országos

Ügyfelünk világszínvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik. Az árajánlatadás, vevői kapcsolattartás, új termék bevezetésének menedzselésére munkatársat keresnek az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 30 nap múlva