SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk egy német hátterű nemzetközi kereskedelmi vállalat, akik számos országban jelen vannak az iparágon belül piacvezető tevékenységükkel és világszínvonalú szolgáltatásaikkal. Termékportfóliójuk igen széleskörű, többek közt vegyipari termékek, műanyagok, alapanyagok értékesítésével foglalkoznak.

Bővülő budapesti csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Már meglévő hazai és külföldi ügyfelek és beszállítók támogatása az iparágon belül (vegyipari műanyag)
  • Új hazai és külföldi ügyfelek felkutatása és velük történő szerződéskötés lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal a mindennapi üzleti tevékenységgel kapcsolatos kérdésekben
  • Üzleti tervek készítése értékesítési és marketing területen
  • Árajánlatok készítése az ügyfelek igényeinek megfelelően
  • Szakmai kiállításokon, vásárokon részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (preferáltan felsőfokú, kémia/vegyipar)
  • Több éves értékesítési tapasztalat kémiai/vegyipari területen
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Karizmatikus személyiség

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy biztos hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Folyamatos képzéseket
  • Külföldi üzleti utakra évente többször lehetőséget
  • Mindent a munkavégzésedhez: laptopot, mobil telefont, céges autót (magánhasználatra is)
  • Éves bónuszt
  • Home Office lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Gyártás, Termelés | Budapest

A hirdetés lejár 27 nap múlva