.NET FEJLESZTŐ – TÁVMUNKA, BÁRHONNAN VÉGEZHETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ágazatában piacvezető kereskedelmi vállalat 5 fővel bővülő webfejlesztő csapatába keres új munkatársakat az alábbi pozícióba:

.NET FEJLESZTŐ

Távmunka, bárhonnan végezhető!
A Te feladataid:
  • Weboldal és webshop új funkcióinak fejlesztése
  • A vállalat asztali alkalmazásként futó belső vállalatirányitási rendszerének átírása webes alapokra, .NET Core backend és Angular frontend technológiák használatával.
  • Aktív részvétel a fejlesztési folyamatban (tervezés, fejlesztői teszt, hibajavítás)
  • Adatbázis kialakítása, a hozzá tartozó felület tervezése
  • Dokumentáció készítés
Amit Tőled elvárunk:
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat C#/.NET Core programozási nyelvben
  • Webes technológiák ismerete (.NET Core, HTML, CSS, JS)
  • SQL nyelv ismerete
  • Visual Studio fejlesztői környezetben való jártasság
  • Agilis módszertannak megfelelő munkavégzés
  • Webes keretrendszer ismerete előny: Angular
  • Verziókövető rendszerekben való jártasság előny
Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, ami tapasztalattól függően 600.000 – 1.100.000,- Ft
  • Távmunka: bárhonnan dolgozhatsz, a lényeg hogy hatékonyan végezd a feladataid
  • Korszerű eszközök a munkavégzéshez: laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Rugalmas munkavégzési hely, országosan bárhonnan végezhető

Kattintson az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldje el szakmai önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi? Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson? Profi csapattal szeret együtt dolgozni? Akkor itt a lehetőség! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek csapatukba új kollégát.

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Megbízónk több, mint 25 éve van jelen a piacon, megbízható piaci jelenlétüknek köszönhetően napjainkra az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállítóvá váltak, legyen szó rendszerek integrációjáról, oktatásról, teljes körű IT biztonsági megoldásokról, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokról illetve alkalmazások fejlesztéséről. Csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni. Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás. Megbízónk FOLYAMATOSAN bővíti Magyarországon R & D csapatát, ezért keresünk számára munkatársat, akinek Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és tematikus adatbázistervek készítése lesz a feladata.

A hirdetés lejár 10 nap múlva