ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk, a Rollstar-LRO Kft. árnyékolók automatizálásával foglalkozó, a világ vezető márkáit képviselő vállalkozás.

Nyugdíjazás miatt új munkatársat keresünk számukra

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Bemutatótermet felkereső viszonteladó ügyfelekkel kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailben
  • Bejövő árú bevételezése, szállítólevelek kezelése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Készletnyilvántartás vezetése, raktárkezelés
  • Postai küldemények átvétele
  • Árukiadás ügyfeleknek és postai csomagküldő szolgálatoknak, számlák kiállítása, pénzkezelés
  • Együttműködés a műszaki-értékesítő kollégákkal
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Angol alapfokú nyelvismeret
  • Műszaki érzék, érdeklődés
  • Irodai vagy raktározási, logisztikai munkatapasztalat
  • Megbízható számítógépes ismeret, MS Office használata
  • Precíz munkavégzés önállóan és csapatban
  • Kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélbarát szemlélet
  • Erkölcsi bizonyítvány
Előny:
  • Azonnali munkakezdés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, megegyezés alapján
  • Teljes idős, határozatlan idejű szerződés
  • Betanítás
  • Családias légkör, összeszokott, egymást kiegészítő csapat
  • Stabil, hosszútávra szóló együttműködés
További információk:
  • Munkavégzés helye: Bemutatóterem, 13. kerület
  • Munkaidő: Hétfő-péntek, 8-16 óra, 1 műszak

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális, több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő szerviz csapatuk értékesítési tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Szereted a pörgős munkahelyeket, ahol sokrétű feladatkört kell ellátni? Jól kommunikálsz emberekkel és nem riadsz meg az angol nyelv használatától sem? Megbízónk egy magyar tulajdonú vállalkozás, amely piacvezető íves öntapadó papírok és fóliák gyártásában. Bővülés miatt a XIX. kerületi telephelyére keresünk új kollégát a következő munkakörbe: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

A hirdetés lejár 5 nap múlva