KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szereted a pörgős munkahelyeket, ahol sokrétű feladatkört  kell ellátni? Jól kommunikálsz emberekkel és nem riadsz meg az angol nyelv használatától sem?

Megbízónk egy magyar tulajdonú vállalkozás, amely piacvezető íves öntapadó papírok és fóliák gyártásában.

Bővülés miatt a XIX. kerületi telephelyére keresünk új kollégát

munkakörbe.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Ezek a feladatok várnak rád:
  • Ügyfélszolgálati teendők: tájékoztatás és megrendelések fogadása e-mail-en és telefonon keresztül
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, szállítmányozó céggel és partnerekkel
  • Beérkeztetés és bevételezés intézése
  • Belföldi és külföldi megrendelések írása, árlisták készítése
Téged keresünk, ha:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod
  • Pörgős, kommunikatív személyiség vagy
Amit megbízónk ajánl:
  • Versenyképes jövedelem
  • Nyári fix bónusz
  • Év végi bónusz teljesítmény alapján
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható munkarend, hétvégéi munkavégzés vagy túlóra nincs!
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület, a Köki Termináltól tömegközlekedéssel 10 perc távolságra
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8:00 és 16:30 között, pénteken 8:00 és 15:00 között

Kattints a JELENTKEZÉS gombra, és küldd el az önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol 7 nyomógépen a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik. A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 24 nap múlva