KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk, az Admatis Kft. az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával,
tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik.

Nemzetközileg ismert és elismert vállalat, vevőkörében olyan fajsúlyos
űripari szereplők találhatók meg, mint a NASA és az Airbus.

Bővülő csapatukba keresünk most ambiciózus és szorgalmas új munkatársakat

pozícióba.

Feladatok:
  • gép- és épületkarbantartási tervek készítése
  • gép- és épületkarbantartások kivitelezésének megszervezése és előkészítése
  • együttműködés a szervizcégekkel és cégen belüli társterületekkel
  • a karbantartásokhoz szükséges anyagok beszerzésében történő részvétel
  • ingatlan fejlesztések során az alvállalkozók munkájának koordinálása
  • beruházási projektekben történő részvétel
  • beosztott kollégák feladatainak szervezése
Megbízónk elvárásai:
  • felsőfokú mérnöki végzettség
  • minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • csapatmunkára és önállóságra képes, kreatív, precíz személyiség
  • problémamegoldó- és szervezőképesség
A pályázás során előny, de nem elvárás:
  • Solidworks felhasználói szintű ismerete
  • repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
  • kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával
Munkavégzés helye:
  • Miskolc,a Papíripari Múzeum közelében, a város nyugati határán
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Amennyiben szeretnél egy innovatív, valóban sikeres csapat tagja lenni és a cég kiemelkedő értékeit képviseni, ne habozz, JELENTKEZZ! Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Szívesen lennél egy teljes új, innovációs csapat tagja? Van affinitásod olyan munkavégzésre, ahol egy hetet Budapesten, egy másikat pedig külföldön töltesz? Ha a fentiekre a válaszod igen, ez a TE POZÍCIÓD! Partnerünk olyan különleges szakembert keres, aki elképzeli és meg is valósítja az új ötleteket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva