TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk, az Admatis Kft. az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozó magyar cég.

Nemzetközileg ismert és elismert vállalat, vevőkörében olyan fajsúlyos
űripari szereplők találhatók meg, mint a NASA és az Airbus.

Bővülő csapatukba keresünk most tapasztalt szakembereket

pozícióba, rugalmas munkakezdéssel.

Tervezőmérnökként leendő feladatai:
  • külföldi vevőkkel való együttműködés, az általuk felállított követelményrendszer szerint műhold alkatrészek tervezése, műszaki rajzok készítése, később analízisek futtatása
  • belföldi alkatrészgyártó alvállalkozókkal egyeztetés, gyártástámogatás
  • részvétel nemzetközi, nagy presztízsű projektekben
Megbízónk elvárásai:
  • felsőfokú mérnöki végzettség
  • legalább 2 éves tervezőmérnöki tapasztalat
  • 3D-s tervezőprogramok ismerete
  • minimum középszintű angol nyelvtudás
  • csapatmunkára és önállóságra képes, kreatív, precíz személyiség
A pályázás során előny, de nem elvárás:
  • Solidworks /NASTRAN /ESATAN felhasználói szintű ismerete
  • repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
  • hosszútávú karrierlehetőség, előléptetési lehetőségek
  • változatos munkakör
  • rugalmas munkakörülmények (home office, laptop -saját használatra is)
  • kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával
Munkavégzés helye:
  • Miskolc, a Papíripari Múzeum közelében, a város nyugati határán

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 22 nap múlva