PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Calmit Hungária Kft. Európa több országában is jelen lévő mésztermelője.
Az általuk gyártott különböző mészkő és mész termékek folyamatosan
magas termékminőséget garantálnak a Calmit ügyfeleinek.

A termékeik nemcsak az építő-és építőanyagiparban vannak jelen,
hanem széleskörűen használják a legkülönbözőbb iparágakban Európa szerte.

A környezetbarát gyártásra irányuló számos beruházásuk révén mára a Calmit
példaértékű technológiával és telephellyel rendelkező modern európai cég.

Számukra keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Főbb feladatok:
  • a Kft. tervezett nagyberuházásainak műszaki előkészítése
  • hatóságokkal történő kapcsolattartás, engedélyezési eljárások lefolytatása
  • a tervkészítés folyamatában való részvétel, a tervezők koordinálása, a tervek műszaki és minőségi ellenőrzése
  • a kivitelezésre vállalkozók pályáztatása, a szerződések előkészítése
  • kivitelezők munkájának folyamatos ellenőrzése
  • műszaki és minőségi ellenőrzés
  • műszaki átadás-átvételi dokumentáció véleményeztetése, ellenőrzése
  • részvétel a beüzemelésben, a próbaüzemi tapasztalatok alapján a technológia „finomhangolása”
  • az üzemben működő technológiák műszaki háttértámogatása, elemzések készítése
  • folyamatos kapcsolattartás az üzemeltetést, karbantartást végző kollégákkal
  • kapcsolattartás az osztrák anyacégünk műszaki kollégáival
Elvárások:
  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • terhelhetőség, megbízhatóság, önállóság
Előny:
  • villamossági ismeret
Amit ajánlanak:
  • hosszútávú, biztos álláslehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Lábatlan (Komárom-Esztergom megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 22 nap múlva