MEZŐGAZDASÁGI ELLENŐR

Munkavégzés helye: Békés megye Csongrád megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Pest megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

A cég mezőgazdasági üzletága új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A feladatok az alábbiak lesznek:

  • AGRI üzletág ellenőri feladatainak ellátása és ellenőrzéseinek elvégzése (magasban végzendő feladatok is előfordulnak), rakodás ellenőrzése (mennyiség, minőség, rakodó tér tisztaságának felügyelete kamionba, vagonba és uszályba rakodáskor)
  • Helyben kivitelezhető egyszerűbb termény vizsgálatok elvégzése
  • Raktári mintavételezés és az átlagminták elkészítése, ezek laboratóriumba küldése és az ellenminták szakszerű kezelése, tárolása, selejtezése
  • Az ellenőrzések dokumentálása elektronikusan és papír alapon, napi jelentések elkészítése
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
Megbízónk szakmai és személyiségbeli elvárásai:

  • Legalább középfokú mezőgazdasági végzettség VAGY mezőgazdasági gyakorlat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin és saját gépjármű használata
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek (adminisztráció mobiltelefonon vagy tableten történik)
  • Önálló munkavégzés és precivitás, rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó tervező-, szervező- és problémamegoldó, valamint kommunikációs készség
  • Az angol és/vagy román nyelvtudás előnyt jelent, de nem elvárás
Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Utazási támogatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai képzések és fejlődési lehetőség
  • Megbízhatóság és támogató csapat
Munkavégzés helye:

Békés, Hajdú-Bihar, Csongrád megyékben

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretnél egy versenyképes céghez csatlakozni? Sikereiben osztozni? Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznod? Ha szívesen megtanulnád az adatok számítógépes feldolgozásával kapcsolatos tevékenységet, jelentkezz Partnerünk csapatához! Legyél Te az új munkatársuk!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 9 nap múlva