CIPŐIPARI TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy lassan 30 éve Magyarországon is működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja.

Nagymányoki telephelyükre, a gyártási csapat bővítése céljából keresünk számukra

munkatársat.

Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Műszaki tervrajzok feldolgozása, ellenőrzése, illetékes szakemberekkel történő egyeztetése (művezetőkkel és gyártó üzemi munkatársakkal)
  • A gyártott, szerelt termékek, alkatrészek technológiai előkészítése, gyártástechnológia meghatározása, technológiai és műveleti utasítások elkészítése
  • Műszaki dokumentáció gyártásba adása, a vállalatirányítási rendszerükben történő rögzítése
  • Gyártás ellenőrzése

Elvárások:

  • Cipőipari technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (irodai szoftverek, tervező szoftverek)
  • Precíz, pontos munkavégzés, rendszerező készség
  • Jó kommunikációs készség, képesség a hatékony közös munkára

Előnyök:

  • Releváns szakmai tapasztalat
Juttatások, ajánlat:
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Költözési támogatás megegyezés szerint
  • Főállású foglalkoztatás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Képzések támogatása, szakmai fejlődés
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Nagymányok, Tolna megye
  • Munkarend: állandó 1 műszakos munkarend
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 5:25-től 13:50-ig
  • A jelentkezőket az ország egész területéről várjuk
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ pozícióba 3 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk Automatizálási technikus munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe. Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat. A cég újpesti gyártó részlegének bővítése miatt keresünk számunkra új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva