GÉPÉSZ TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, a Ganzair Kompresszortechnika Kft. gáz-, ipari- és járműkompresszorok, hegesztett szerkezetek, illetve áramfejlesztő aggregátorok gyártásával foglalkozó, háromszoros Business Superbrands díjas vállalat. 2019-ben szerepeltek a KKV TOP100 listáján. Speciális, saját fejlesztésű gépeik és berendezéseik a hazai és nemzetközi piacon is elismertek.

Kiskunhalasi központjukba keresünk számukra

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Műszaki dokumentumok és dokumentációk összeállítása
  • Tervezői szoftverek alkalmazásával 2D, illetve 3D tervek készítése (AutoCad,Inventor)
  • PED tervek ellenőrzése, szükség esetén módosíttatása
  • A gyártás közbeni konstrukció változások lemódosítása a rajzokon, illetve annak dokumentálása
  • Elkészült tervek realizálása a megvalósult állapotnak megfelelően

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség (gépészmérnök, cad-cam informatikus, cad-cam tervező)
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Probléma-megoldó gondolkodás, kihívások kezelése

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, hosszútávú tervekkel rendelkező munkaadó
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Családbarát munkahely
Munkavégzés helye:
  • Kiskunhalas

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 5 nap múlva