ÜGYFÉLSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: SSC, Üzleti támogatás

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatot?
Szereti, ha az ügyfelek részéről felmerülő problémákra ideális megoldást kínálhat?
Fontos Önnek, hogy elégedett ügyfelei legyenek a vállalatnak?

Akkor ez a lehetőség most Önnek szól!

Partnerünk közel 120 éves múltra visszatekintő német családi tulajdonban lévő vállalat. A vállalat konyhai, textil- és padlóápolási háztartási készülékek gyártására összpontosít, valamint ipari üzemekben, illetve egészségügyi intézményekben használandó készülékeket is készít .

A vállalat olyan termékeket kínál ügyfeleinek, amelyek a hosszú élettartam, a teljesítmény, a kezelési kényelem, az energiahatékonyság, a design és a szerviz terén a magas színvonalat képviselik.

Ügyfélszolgálati csapatuk erősítése céljából keresnek most új munkatársat.

Feladatok:
  • Beérkező ügyféligények, bejelentések és panaszok feldolgozása, elbírálása, kezelése,
  • Call center csapat napi munkájának koordinálása (4 fő), vezetői- és szakmai támogatása,
  • Oktatási és képzési struktúra meghatározása, szükség esetén az oktatási feladatok ellátása,
  • Teljes körű ügyfélszolgálati folyamatmenedzsment, az operáció folyamatos fejlesztése a maximális ügyfél elégedettség érdekében,
  • Ügyfélkiszolgálás háttérfolyamatainak folyamatos felülvizsgálata és irányítása,
  • Ügyfélszolgálati tevékenységhez kapcsolódó státusz riportok, továbbá eszkalációs folyamatok működtetése,
  • Ügyfélmegkeresések trendelemzése, folyamatos visszajelzési metódusok kialakítása és működtetése,
  • Aktív részvétel az SAP rendszer bevezetésében és fejlesztésében.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati VAGY vevőszolgálati területen (preferáltan műszaki területen),
  • Min. 1 éves ügyfélszolgálati vezetőként szerzett tapasztalat, kisebb csapat irányításában,
  • Angol nyelv erős közép szintű ismerete (írásban és szóban is).
Előnyök:
  • SAP és/vagy TOPDesk rendszerek ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • Kiszámíthatóság, változatos feladatok.
Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig 9.00 órától 17.00 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Our partner is a worldwide well-known, multinational company in the service sector providing solutions for their clients. They have around 100 employees in the region. We are currently looking for a WARRANTY SUPPORT SPECIALIST with fluent FRENCH AND ENGLISH knowledge for their office located in Budapest.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Pest megye

Megbízónk osztrák tulajdonú, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaik elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaik szaktudására, tapasztalatára támaszkodnak. A cégcsoport magyarországi leányvállalata dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba

Our partner is a worldwide well-known, multinational company in the service sector providing solutions for their clients. They have around 100 employees in the region. We are currently looking for a WARRANTY SUPPORT SPECIALIST with fluent GERMAN AND ENGLISH knowledge for their office located in Budapest.