HR MUNKATÁRS (szállodaipari tapasztalat)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

HR MUNKATÁRS (SZÁLLODAIPARI TAPASZTALAT)

Ha már rendelkezel 1-2 év szállodaiparban szerzett recepciós, értékesítési vagy rendezvényszervezési tapasztalattal és szeretnéd kipróbálni magad a toborzás-kiválasztás területén és megismerni a szakma rejtelmeit hirdetésünk most Neked szól.

Miért Rád gondoltunk?

Úgy véljük, tapasztalatodat jól tudnád kamatoztatni a mi szektorunkban is. Hiszen miről is szól a mi munkánk?

Folyamatosan meg kell találjuk a legkülönbözőbb emberekkel a közös hangot, jól kell szerveznünk a munkaidőnket hiszen, folyamatosan nagy a pörgés. Mernünk kell kommunikálni hiszen ez az alapja a munkánknak, bátran kell a kihívásokat vállalnunk!

Ha úgy érzed szeretnéd magad kipróbálni egy másik szektorban, de nem szeretnéd hogy eddig megszerzett tapasztalataid kárba vesszenek, akkor mindenképp olvass tovább!

Konkrét elvárásaink:

  • 1-2 év szállodaiparban szerzett recepciós, értékesítési vagy rendezvényszervezési tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) – nem várjuk el a HR szakirányt, de előny.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás – aktív szóban és írásban egyaránt.
  • Érdeklődés a toborzás iránt, szeretnél profi recruiterré válni.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Folyamatos tanulás, fejlődés iránti elhivatottság.

Amit mi tudunk Neked nyújtani:

  • Családias, összetartó csapatot – ez nem csak sablonos szöveg. Bár nagy felelősséget szeretnénk Rád bízni, minden támogatást meg is adunk, hogy elbírj vele.
  • Alapfizetésed mellé, havi teljesítményedet és kiemelt eredményeidet bónusszal jutalmazzuk majd.
  • Most már lassan csapatépítőink is visszatérnek, így, ha most kerülsz hozzánk felvételre, hamar megtapasztalhatod, milyen is, amikor a cég lazul.
  • Folyamatos szakmai képzésekkel támogatjuk a kollégákat – mert ebben a szakmában nincs olyan, hogy ne lehetne újat tanulni.

Feladatok:

  • Recruiter alapfeladatok elsajátítása: álláshirdetés írása, önéletrajzok szűrése, interjúztatás.
  • Megfelelő jelöltek felkutatása különböző álláskereső portálokon, adatbázisokban.
  • Állásértesítő hírlevelek kiküldése nyitott lehetőségeinkre.
  • Senior kolléga munkájának támogatása, a projektek részfeladatainak átvállalása.

Profi recruiterként a feladatköröd a következőkkel bővül majd:

  • Pozíciók átvétele ügyfeleinktől, részletek megismerése és megértése.
  • Több projekt egyidejű menedzselése önállóan.
  • Telefonos és személyes interjúk szervezése és megtartása; ezekről összefoglalók, riportok megírása.
  • Jelölt bemutatók megszervezésében való közreműködés, ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás.
  • Bemutatók utáni események nyomonkövetése adott projekt lezárulásáig.

Juttatások:

  • Fix alapbér + havi bónusz (teljesítményed alapján).
  • Cafeteria keretet biztosítunk.
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük.

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón két gyors teszt megoldása után, a közvetlen felettesed tesz még fel pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk magyar nyelvű önéletrajzodat!