SALES ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk elsősorban gáz- és olajipari technológiai megoldások tervezéséért, fejlesztésért és gyártásáért felelős multinacionális cég. Jelentős erőforrásokat fordít zöld energiát termelő fejlesztésekbe (biogáz előállításba és P2G technológiákba), amelyekkel a jövő zöld gáziparának vezető szereplőjévé válhat. Majdnem 30 éve van jelen a hazai piacon, javarészt egyedi termékeket fejleszt, gyárt és értékesít.

Sales csapatukba keresünk új munkatársat bővülés céljából

pozícióba.
A következő feladatokban számítanak rád:

  • Ügyféligények feldolgozása, megrendelések kezelése (főként hazai piacon, és túlnyomórészt meglévő ügyfelek számára történő értékesítés)
  • Az egyes ajánlatokhoz szükséges műszaki koncepciók kialakítása
  • Ajánlatok, árkalkulációk készítése
  • Tendermenedzselés, értékesítési projekt-koordináció
  • Minőségbiztosítással, tervezőmérnökökkel, gyártással és külföldi anyacéggel folyamatos egyeztetések lefolytatása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Riportálás a közvetlen felettes részére
Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész, gáz-, olaj-, vagy vegyipari gépész szak)
  • Legalább 3 év tapasztalat ügyfélkapcsolatok, értékesítés, ajánlatkészítés terén
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Iparági tapasztalat (olaj és gázipar) előny, de nem feltétel!

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

  • „Out of the box” gondolkodásmódod van - Az iparágat folyamatos változás jellemzi, így fontos, hogy szeresd és rugalmasan kezeld kihívásokat.
  • Leendő ügyfeleidet partnerként kezeled, őket segítve, és néha akár vezetve méred fel velük a valós igényeiket, hogy utána a megfelelő szolgáltatást vegyék igénybe.
  • Folyamatosan, proaktívan ismered meg az új műszaki megoldásokat és technológiákat.
Amit Partnerünk kínál számodra:

  • Korrekt, felelősségi körhöz illeszkedő bérezés - szakmai tapasztalat, illetve kompetenciák függvényében
  • 13. havi bér
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő (08:30-16:30)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség - Teljesen új technológiai megoldásokat ismerhetsz meg, és sokszínű ügyfélkörrel szélesítheted tapasztalataidat.
  • Családias, támogató és agilis csapat, akik számára fontos a Lean szemléletmód és a folyamatos megújulás
Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület - a KöKi Terminál közelében

Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 22 nap múlva