MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás.

Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

Műszaki előkészítőként a feladatai:
  • Folyamatban lévő épületgépészeti projektek támogatása és utókövetése: anyagszámítások, árajánlatok készítése, projektek ütemtervének előkészítése és nyomon követése, összefoglalók és havi költségelszámolások készítése,
  • Adminisztrációs és projektszervezési feladatok: kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal, hatékony együttműködés a project managerekkel, kollégákkal, dokumentációk naprakészen tartása,
  • Új projektekhez kapcsolódó költségvetések és mennyiségi számítások készítése, helyszíni felmérések készítése.
Megbízónk elvárásai:
  • Főiskolai vagy egyetemi gépészeti végzettség (preferáltan épületgépészeti vagy energetikai területen),
  • Képesség a tervek műszaki felülbírálására,
  • Üzleti érzék és vezetői képesség.
Előnyök:
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti területen ajánlatadásban, preferáltan kivitelezési vagy tervezési területen.
Amit Megbízónk ajánl:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Összetartó, professzionális csapat,
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít,
  • Modern munkakörnyezet.
Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:00-16.30, pénteken 7:00-15:00 időintervallumban

Munkavégzés helye: Budapest, Észak-Pest (1-es villamos vonalán)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szereted a pörgős munkahelyeket, ahol sokrétű feladatkört kell ellátni? Jól kommunikálsz emberekkel és nem riadsz meg az angol nyelv használatától sem? Megbízónk egy magyar tulajdonú vállalkozás, amely piacvezető íves öntapadó papírok és fóliák gyártásában. Bővülés miatt a XIX. kerületi telephelyére keresünk új kollégát a következő munkakörbe: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol 7 nyomógépen a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik. A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 23 nap múlva