BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás.
Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt.

A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most

munkatársat.

Feladatok:

  • Budapesti és Pest megyei meglévő ügyfélkörrel történő kapcsolattartás,
  • Új ügyfélkör feltérképezése, velük a cég és kínálatának megismertetése és az aktualitásokról, akciókról történő tájékoztatásuk,
  • Megrendelések személyes kommunikációval és kapcsolatépítéssel történő elősegítése,
  • Bemutatótermükben és a különböző kiállításokon személyesen megjelenő ügyfelek helyszíni igényeinek kiszolgálása,
  • A telefonon történő érdeklődők tájékoztatása,
  • A különböző módon beérkező árajánlatkérésekre ajánlatok készítése a cég meglévő adatbázisának felhasználásával.
  • Az árajánlatok, értékesítési folyamatok követése a megrendelések elősegítésének érdekében.

Elvárások:

  • Min. érettségi bizonyítvány,
  • Min. 1-3 év értékesítői tapasztalat – preferáltan műszaki területen VAGY biztosítási területen,
  • MS Office programok ismerete (World, Excel, Outlook),
  • A cégnél használt vállalatirányítási szoftver kezelésének elsajátítása,
  • Képesség az önálló munkavégzésre,
  • Megnyerő, igényes és magabiztos megjelenés.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, turisztikai, műszaki területen),
  • Hasonló vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat, termékismeret,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Vállalatirányítási szoftver használati tapasztalat,
  • AutoCad tervező programok alkalmazási szintű ismerete.

Juttatások:

  • Kiszámítható, a feladatokkal arányos bérezés és cafeteria,
  • Éves bónusz / mozgóbér,
  • Céges üdülés, üdültetés,
  • Szakmai tréningek,
  • Dinamikus és jól összeszokott csapat.

Munkarend: hétfőtől - péntekig 8:00-17:00.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk elsősorban gáz- és olajipari technológiai megoldások tervezéséért, fejlesztésért és gyártásáért felelős multinacionális cég. Jelentős erőforrásokat fordít zöld energiát termelő fejlesztésekbe (biogáz előállításba és P2G technológiákba), amelyekkel a jövő zöld gáziparának vezető szereplőjévé válhat. Majdnem 30 éve van jelen a hazai piacon, javarészt egyedi termékeket fejleszt, gyárt és értékesít. Sales csapatukba keresünk új munkatársat bővülés céljából az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva