SAP® FI/CO TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Győr

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Itthon Budapesten és Győrben vannak telephelyeik.

SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken.

Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfélprojektek digitális transzformációja, mely lehet akár Greenfield, rendszerfrissítés is,
  • SAP® ERP alkalmazások használata, továbbfejlesztése, mellyel támogatod az S/4HANA-hoz szükséges előkészületeket,
  • Követelményelemzés, specifikációírás, koncepció létrehozás ill. megvalósítás,
  • Az SAP® ERP megoldások implementációjának támogatása, integrációs stratégiák megvalósítása az IT területén.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (matematika, természettudomány, informatikai szakon),
  • Min. 3 év tapasztalat SAP® FI/CO-ban,
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Projektvezetői tapasztalat,
  • 3+ év tapasztalat SAP® FI/CO-ban.

Juttatások:

  • Havi bruttóbér 700.000 Ft-tól - heti 40 munkaórával (a bér rugalmas és alakítható, tapasztalattól és végzettségtől függően),
  • 15 féle egyéb juttatás,
  • Külföldi üzleti utak,
  • Hazai és nemzetközi projektek,
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek,
  • Változatos munkakörnyezet,
  • Egy feltörekvő vállalat dinamikus, motivált csapatában dolgozhatsz,
  • Karrierépítési lehetőségek,
  • Home Office lehetőség.
Munkarend: Törzsidő 9:00-15:00-ig, ezen felül a munkaidő a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Munkavégzés helye: A cég budapesti vagy győri telephelye.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szívesen venne részt izgalmas nemzetközi projektekben, melyek során neves multicégeknek fejleszthet? Szívesen dolgozna egy kisebb, de annál összeszokottabb csapat tagjaként egy olyan cégnél, ahol valódi szakmai műhelymunka folyik? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk 10 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, akik SAP vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos bevezetési tanácsadással, valamint egyedi megoldások implementálásával foglalkoznak. Csapatukba ALKALMAZOTTI VAGY VÁLLALKOZÓI STÁTUSZBAN is betölthető pozícióba keresünk: ABAP FEJLESZTŐT.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Itthon Budapesten és Győrben vannak telephelyeik. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 20 nap múlva

A hirdetés lejár 17 nap múlva